רייס

א.רייס מציגים:

מיתוג פרטי לרשתות

אנחנו ב-א.רייס, החטיבה הקמעונאית של קבוצת רייס, עוסקים ומתמחים בליווי הליכי ברנדינג של מותגים פרטיים (Private Label)  לרשתות הפארם המובילות בישראל, חנויות קוסמטיקה, פרפומריות בוטיק,רשתות שיווק פרטיות וכדומה. לרשותנו, מערך ברנדינג מוביל בתחומו המשלב בתוכו את כל השירותים המקצועיים הנחוצים לכם לצרכי העמדת מותג בית פרטי מוביל משלכם.

מערך הברנדינג הפועל בחברתנו כולל:

  • אנשי פיתוח האחראים לחשוף בפניכם את המוצרים והפיתוחים החדישים והמובילים ביותר בעולם בתחום מוצרי הטיפוח והיופי.
  • אנשי ייבוא מובילים בתחומם המלווים אתכם לאורך כל שלבי ייבוא המוצרים, לרבות, השגת האישורים הנדרשים לצרכי שיווק בישראל.
  • אנשי עיצוב המתמחים במיתוג אריזות מוצר
  • אנשי שיווק והפצה המתמחים בהטמעת תהליכי ברנדינג בנקודות המכירה

שירותי מערך הברנדינג שלנו מבוססים על הידע הרב אותו רכשנו לאורך השנים בתחומי הייבוא, השיווק וההפצה של מוצרי הטיפוח והיופי השונים ועל היכולות המקצועיות העומדות לרשותנו כחטיבה הקמעונאית של קבוצת רייס המובילה את תחום מוצרי היופי והטיפוח בישראל מאז שנת 1940.

מיתוג מוצרים

לאורך השנים, ליווינו בהצלחה עשרות הליכי מיתוג מוצרים בענף הקוסמטיקה, כאשר בין לקוחותינו נמנית רשת סופר פארם עם מותג הבית המוביל LIFE, רשת חנויות AHAVA ועוד רבים וטובים. כמו כן, אנו מתמחים בליווי הליכי ברנדינג לחברות ייצור ישראליות המעוניינות לשווק ולקדם את מוצריהם בארצות הברית ומדינות האיחוד האירופי.

מערך הברנדינג שלנו ילווה אתכם לאורך כל שלבי הטמעת המותג הפרטי ויאפשר גם לכם לבסס את המותג אותו תשווקו כאחד ממוצרי הטיפוח והיופי המובילים ביותר בתחום. לרשותנו, מערך שיווק והפצה התומך בפעילות מערך הברנדינג ולמעשה מאפשר לכם ליהנות מכל התשתיות הנכונות לשיווק המותג והפיכתו למוביל בתחומו.

מותג פרטי מנצח- מתחיל כאן!

אנחנו ב-א.רייס, מעמידים לרשותכם את כל הכלים המקצועיים הנדרשים ליצירת מותג פרטי. כלים אלו מיועדים גם לרשתות פארם ורשתות שיווק פרטיות המעוניינות לקדם מותגי  PRIVATE LABEL וגם לחברות ייצור ישראליות בענף מוצרי ואביזרי הטיפוח והיופי המעוניינות לבסס את הצלחתן מעבר לים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן