רייס

א.רייס – שיווק מוצרי Ardell

אנחנו ב-א.רייס, החטיבה הקמעונאית של קבוצת רייס, עוסקים ומתמחים בשיווק של מוצרי חברת Ardell, החברה המובילה ביותר בעולם לייצור ריסים מלאכותיים ומוצרי טיפוח שונים לגבות. מוצרי חברת Ardell מאפשרים לנשים בכל רחבי העולם ליהנות מהפתרון היעיל, האיכותי והנוח ביותר ליצירת מראה עיניים מושכות שאי אפשר להתעלם מהם.

אנחנו ב-א.רייס, מעמידים לרשותכם מערך הפצה מתקדם וייחודו מסוגו בתעשיית הטיפוח והיופי בישראל. מערך זה מתמחה בהפצת מוצרי Ardell  לכל חלקי הארץ והוא משלב בתוכן מנגנון בקרת איכות להבטחת איכויות המוצר בטרם יציאתו לשיווק.

אצלנו ב-א.רייס, החטיבה הקמעונאית של קבוצת רייס ה הפועלת בתחום מוצרי היופי והטיפוח בישראל מאז שנת 1940, תוכלו למצוא "ליין –אפ" איכותי של מוצרי Ardell  הכולל בתוכו: ריסים מלאכותיים להדבקה מהירה ומוצרי טיפוח שונים לעיצוב וצביעת גבות.

בין יתר מוצרי אדרל ריסים המיובאים, משווקים ומופצים על ידינו תוכלו למצוא: דיספליי 12 יחידות של רצועות ריסים מגנטיים, חבילת ריסים בודדים באורכים וגוונים שונים ועוד. במוצרי גבות Ardell  תוכלו למצוא אצלנו ערכות לעיצוב גבות, עיפרון גבות מכני לצביעת גבות, ג'ל לשרטוט גבות מעצבי גבות, שבלונות לעיצוב גבות ועוד.

מותג הריסים המלאכותיים Ardell  החל את דרכו בשנות 1971 ותוך פרק זמן קצר ביסס את עצמו כאחד ממותגי הטיפוח המובילים ביותר בעולם בתחום הריסים המלאכותיים. בשנת 1980, חברת Ardell  נרכשה על ידי תאגיד אמריקאי המתמחה בתעשיית היופי והטיפוח ומאז ועד היום מוצרי החברה כוללים מגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה ומוצרי טיפוח לגבות לצד מוצרי הריסים המלאכותיים הממשיכים להוות את מוצרי הדגל של החברה עד היום.

מותג הריסים המלאכותיים Ardell  נחשב למוביל בתחומו הודות לטכניקת הדבקה ייחודית ההופכת את השימוש במוצרי החברה לנוחים וקלים עבור כל אישה המעוניינת ליהנות מריסים מלאכותיים מרהיבים ביופיים. בדומה לכל מוצר אחר אותו אנו מייבאים, גם בתחום הריסים המלאכותיים של חברת Ardell  , אנחנו ב-א.רייס, עושים הכול על מנת להביא לשוק המקומי את החידושים האחרונים בתחום.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן