רייס

Reisz Professional –  Ardell

Reisz Professional, החברה המובילה בישראל בתחום שיווק מוצרים ואביזרים לתעשיית היופי המקצועית, הינה המשווקת הרשמית של מוצרי חברת Ardell הנחשבת לחברה המובילה ביותר בעולם לייצור ריסים מלאכותיים ומוצרי טיפוח נוספים לעיצוב גבות.

כאחת מחברות היבוא הגדולות והמשפיעות ביותר על תעשיית היופי המקצועית בישראל, חברת Reisz Professional, מעמידה לרשות קהל לקוחותיה מרכז שירות ארצי המשלב בתוכו מנגנון הפצה יעיל במיוחד של מוצרי חברת Ardell  בכל רחבי הארץ. מנגנון זה משלב בתוכו: מערכת הזמנות ממוחשבת המאפשרת מעקב דינמי אחר ההזמנה בכל רגע נתון, מערך בקרת איכות ומערך שינוע והפצה כלל ארצי.

Ardell, מותג הריסים המלאכותיים העולמי החל את דרכו בשנת 1971 ומאז ועד היום הוא ביסס את מעמדו כאחד ממוצרי הטיפוח המובילים ביותר בתעשיית היופי המקצועית הבינלאומית. ריסים מלאכותיים תוצרת Ardell נחשבים למוצר הנמכר ביותר בעולם בתחומו וזאת הודות לטכניקת הדבקה ייחודית פשוטה ונוחה במיוחד. 

בחברת Reisz Professional דואגים לחדש את מלאי מוצרי חברת Ardell באופן תדיר וקבוע, כאשר בין יתר מוצרי Ardell המשווקים על ידי החברה בישראל תוכלו למצוא: ריסים מלאכותיים, דבק לריסים, תוספות ריסים ועוד.

לאורך השנים, חברת Ardell פיתחה את ליין מוצריה והחלה לייצר מגוון רחב של מוצרים נלווים המיועדים למטרות עיצוב וצביעת גבות. בחברת Reisz Professional תוכלו למצוא את כל מוצרי חברת Ardell  לעיצוב וצביעת גבות, לרבות, ערכות מקצועיות לעיצוב גבות, עיפרון גבות מכני לצביעת גבות, שבלונות לעיצוב גבות, ג'ל גבות ומוצרים נוספים המיוצרים על ידי חברת  Ardell.

בחברת Reisz Professional תוכלו ליהנות מהדרכות והשתלמויות מקצועיות המיועדות לעוסקים ועוסקות בתחום הריסים ועיצוב הגבות. הדרכות אלו מתקיימות על ידי נציגיה של חברת Ardell העולמית בישראל והם מיועדים לצרכי המשך פיתוחה של תעשיית היופי המקצועית בישראל.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן