רייס

א.רייס – יבוא ושיווק מוצרי clubman

אנחנו ב-א.רייס, החטיבה הקמעונאית של קבוצת רייס, עוסקים ומתמחים בשיווק והפצה של מוצרי חברת Pinaud ClubMan האמריקאית. מוצרי החברה נחשבים למותג המוביל ביותר בעולם לצרכי טיפוח הזקן והגוף הגברי.

הצורך ביבוא מוצרי ClubMan לישראל נובע בין היתר מחזרתו של הזקן הגברי לאופנה. כיום, ניתן למצוא יותר ויותר גברים המטפחים לעצמם זקן קצר או ארוך, כאשר כל אחד ממוצריה של חברת ClubMan מבוסס על פורמולות טבעיות המותאמים לצרכי טיפוח הזקן.

אצלנו ב-א.רייס, תוכלו למצוא מערך שירות והפצה המתמחה בהפצת מוצרי ClubMan לכל חלקי הארץ. מערך זה כולל בתוכו את כל מוצרי ClubMan המותאמים לגבר הישראלי והוא פועל אל מול רשתות הפארם הגדולות והמובילות ואל מול רשתות שיווק פרטיות וחנויות קוסמטיקה נבחרות המעוניינות לשווק לקהל לקוחותיהם את מוצרי הטיפוח המובילים ביותר בעולם לזקן הגברי.

מוצריה של חברת Pinaud ClubMan האמריקאית מבוססים על רכיבים טבעיים המופקים מתמציות צמחים והם כוללים בין היתר:

  • שמן לזקן – מוצר איכותי המכיל בתוכו ויטמין E לשמירת הלחות והרכות של הזקן הגברי.
  • שמפו לזקן- ג'ל רחצה איכותי לזקן המיועד לצרכי ניקוי, חיטוי וריכוך של עור הפנים מתחת לזקן.
  • קרם לזקן- קרם לחות לשמירה על עור הפנים מתחת לזקן.

ועוד מגוון רחב של מוצרים המאפשרים לכל בעלי הזקנים שביניכם ליהנות ממראה זקן מטופח לאחר כל שימוש בהם.

מוצריה של חברת Pinaud ClubMan מיובאים ומשווקים על ידי כפריטים בודדים או כערכות טיפוח לזקן המשלבות בתוכן: שמן, שמפו וקרם הזנה. מוצרים אלו מאפשרים לבעלי הזקנים ליהנות מהאיזון האופטימאלי שבין ריכוך שיער הזקן לשמירה על לחות עור הפנים. כמו כן, מוצרי ClubMan מסייעים להרגעת עור הפנים והם מונעים קשקשים וסימני פריחה לבעלי עור רגיש הבוחרים לגדל את זקנם. המוצרים מגיעים במארזים ממותגים והם מתאפיינים במקרם וריח האהובים על הקהל הגברי.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן