רייס

א.רייס – יבוא ושיווק מוצרי Cover your grey

אנחנו ב-א.רייס, החטיבה הקמעונאית של קבוצת רייס, עוסקים ומתמחים ביבוא ושיווק מוצריה של חברת Cover your grey לישראל. מוצרי החברה נחשבים לפתרון הטוב, הנוח והמהיר ביותר לכיסוי שיער אפור ושיער שיבה המתגלה בין צביעה לצביעה והם מותאמים לגברים ונשים כאחד.

כחברת יבוא ושיווק של מוצרי Cover your grey לישראל, אנחנו ב-א.רייס, דואגים לייבא לישראל את כל מוצריה האיכותיים והיעילים ביותר של החברה. מוצרים אלו כוללים מקלוני צבע ממותגים הידועים בכל העולם כמקלוני הצבע היעילים ביותר להשגת תוצאות הצבע האופטימאליות ביותר לגוון השיער הרצוי ללקוחות.

מוצריה של חברת Cover your grey מאפשרים ללקוח הסופי ליהנות ממספר יתרונות מובהקים הכוללים בין היתר:

  • מקלוני צבע לכיסוי שיער אפור ושיער שיבה המגיעים במספר גדול של גוונים בהתאם לצבע השיער הרצוי לכם.
  • כיסוי אופטימאלי של שורשי השיער האפור הצומח בין צביעה לצביעה.
  • צבע איכותי המקנה לשיער מראה טבעי.
  • שימוש נוח ללא צורך במים או כפפות.
  • נשטף בקלות ואיננו פוגע באיכות השערה ושורשיה.
  • מגיע כמארז קומפקטי הניתן לנשיאה לכל מקום.
  • מתאים לנשים וגברים כאחד.

אנחנו ב-א.רייס, החטיבה הקמעונית מקבוצת רייס, עוסקים בהליכי הפצה של מוצרי Cover your grey לכל רשתות הפארם הגדולות, רשתות השיווק הפרטיות, חנויות הקוסמטיקה המובילות ובתי עסק נוספים המעוניינים לשווק לקהל לקוחותיהם את מקלוני הצבע האיכותיים ביותר בעולם.

מערך ההפצה שלנו מאפשר לכל אחד ואחת מלקוחותינו הקמעונאים ליהנות מבקרת איכות כפולה המיושמת גם בעת כניסת המוצרים למחסנים הלוגיסטיים אותם אנו מפעילים בישראל וגם במהלך הכנת הזמנת המשלוח למשווק.

מקלון צבע לכיסוי שיער לבן מבית Cover your grey מבטיח לכם את הפתרון המהיר, היעיל והנוח ביותר להסתרת שורשי שיער לבן והוא מותאם לשימוש על גבי כל גוון צבע (בהתאם לגוון המקלון) הרצוי לכם. השימוש במוצר מיועד לנשים וגברים כאחד והוא עומד בכל הקריטריונים המחמירים של משרד הבריאות לצרכי שיווקו בישראל.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן