רייס

א.רייס – יבוא ושיווק מוצרי DEONAT

אנחנו ב-רייס, החטיבה הקמעונאית של קבוצת רייס, עוסקים ומתמחים בהליכי יבוא ושיווק של מוצרי חברה DEONAT לישראל. מוצרי החברה כוללים מגוון איכותי ומרשים של דאודורנטים מינרלים הנחשבים למובילים ביותר בתחומם.

כל אחד ממוצריה של חברת DEONAT מסייע בהפגת ריחות גוף וזיעה והוא מיוצר מחומרים טבעיים מועשרים באלוורה. מוצריה של חברת DEONAT מותאמים לנשים וגברים כאחד והם מיוצרים ללא אלומיניום כלורו-הידראט ולכן הם אינם מותירים סימן על הבגדים ומסייעים רבות להרגשת הרעננות לאורך כל שעות היום.

כחברת יבוא לישראל המתמחה בהליכי יבוא, שיווק והפצה של מותגי הטיפוח והיופי המובילים ביותר בעולם, אנחנו ב-א.רייס, מעמידים לרשותכם מערך הפצה מקצועי המשלב בתוכו מנגנון הפצה של מוצרי DEONAT לכל חלקי הארץ. מנגנון הפצה זו מתאפיין בין היתר גם ביכולות השינוע הגבוהות של מוצרי DEONAT וגם בבקרת איכות כפולה המיושמת גם עם כניסת המוצרים למחסנים הלוגיסטיים המופעלים על ידי וגם בזמן ביצוע ההזמנה על ידי הלקוח.

אצלנו ב-א.רייס, תוכלו למצוא את כל מוצריה האיכותיים של חברת DEONAT, לרבות, דאודורנט סטיק אבן מינרלי, דאודורנט אבן קריסטל מינרלית ועוד. מוצריה של חברת DEONAT מאפשרים לעושה בהם שימוש ליהנות ממספר יתרונות מובהקים לאורך כל שעות היום:

  • כל אחד מהדאודורנטים של חברת DEONAT מתאפיין בהפגת ריחות גוף וזיעה
  • כל אחד מהדאודורנטים של חברת DEONAT מיוצר על בסיס חומרים טבעיים בלבד העשירים באלוורה
  • כל אחד מהדאודורנטים של חברת DEONAT תורם להרגשת הרעננות לאורך שעות היום
  • כל אחד מהדאודורנטים של חברת DEONAT איננו משאיר אחריו סימנים על הבגדים

כמו כן, מוצריה של חברת DEONAT עומדים בכל הקריטריונים המחמירים של משרד הבריאות לצרכי שיווקם בישראל, כאשר מוצרי החברה נבדקים על ידי צוות בקרת האיכות הפועל מטעמנו וזאת על מנת להעמיד לרשות קהל לקוחותינו את המוצרים האיכותיים והבטוחים ביותר לשימוש.

בין יתר מוצריה של חברת DEONAT המיובאים ומשווקים על ידינו תוכלו למצוא גם דאודורנט טבעי מבית DEONAT המותאם לבעלי עור רגיש במיוחד.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן