רייס

Reisz Professional – יבוא ושיווק מוצרי ezflow

Reisz Professional, החברה המובילה בישראל לשיווק מוצרי ואביזרי קוסמטיקה לתעשיית היופי המקצועית, הינה היבואנית הרשמית של מוצרי חברת ezflow. מוצרי החברה מיועדים לתעשיית היופי המקצועית בתחום הציפורניים והם משלבים בתוכם מגוון רחב של מוצרים המיוצרים בטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר בענף.

מוצריה של חברת ezflow העולמית בתחום הציפורניים מיובאים ומשווקים באופן רשמי על ידי חברת Reisz Professional המעמידה לרשות קהל לקוחותיה מערך שירות ארצי המשלב בתוכו: מרכז הזמנות ממוחשב, מערכי הפצה ושינוע לכל חלקי הארץ, מערך בקרת איכות כפולה (פעם אחת עם כניסת מוצרי ezflow למחסני החברה ופעם שנייה בעת הכנת ההזמנה לפני שילוח) ומערך הדרכות מקצועי הפועל מטעם נציגי חברת ezflow בישראל.

כחברת יבוא, שיווק והפצה הפועלת בתחום הטיפוח והיופי מאז שנת 1940, חברת Reisz Professional מאפשרת לכלל לקוחותיה ליהנות מהניסיון, הידע והקשרים המקצועיים אותם היא ביססה לאורך שנות פעילותה. כלל מוצרי חברת ezflow המשווקים בישראל על ידי חברת Reisz Professional, מוצעים לכם במחירי סיטונאות והם מיועדים לשוק המקצועי הכולל בין היתר: מרכזי שיווק ארציים, בתי ספר למקצועות הטיפוח והיופי, מרכזי קוסמטיקה גדולים, משווקים עצמאיים ועוד.

חברת Reisz Professional מייבאת לישראל את כל מוצרי האיכות של חברת ezflow העולמית, לרבות, מוצרים מסדרת Trudip, gel it ו- True Gel. כמו כן, החברה מתמחה בשיווק מוצרי ezflow נוספים כגון:

  • אבקת אקריל ezflow
  • סילר ezflow
  • אקטיבטור ezflow
  • מדבקות לציפורניים מבית ezflow

ומוצרים נוספים המיועדים לאנשי ונשות המקצוע בתחום הציפורניים (עיצוב, בנייה וטיפוח).

בחברת Reisz Professional, עושים הכול על מנת לפתח ולשכלל את תעשיית היופי המקצועית בישראל, כאשר חלק מפעילות החברה עוסק במתן הדרכות מקצועיות בתחום בניית ציפורניים ועיצוב בג'ל לק של חברת ezflow.

מערך ההדרכות הארצי מקיים ימי עיון והשתלמויות לעוסקים במקצועות היופי בתחום הציפורניים ומאפשר לכל אחד ואחת מהם להכיר את כל החידושים והפיתוחים העדכניים ביותר של חברת ezflow.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן