רייס

Reisz Professional – יבוא ושיווק מוצרי Gel It

Reisz Professional, החברה המובילה ביותר בישראל בשיווק מוצרי ואביזרי קוסמטיקה לתעשיית היופי המקצועית, הינה היבואנית הבלעדית של מוצרי חברת ezflow הכוללים בתוכם גם את סדרת מוצרי Gel It.

סדרת מוצרי Gel It של חברת ezflow מיועדים לעוסקים בתעשיית טיפוח הציפורניים המקצועית, כאשר בין יתר מוצרי Gel It המיובאים, משווקים ומופצים על ידי חברת Reisz Professional תוכלו למצוא:

  • מוצרי ואבזירי ג'ל איט לבניית ציפורניים
  • ערכות ג'ל איט לבנייה –ערכות אלו מגיעות במארז מובנה הכולל בתוכו את כל הציוד הנדרש לבניית ציפורניים מקצועית
  • צבעי ג'ל ראשוניים לבניית ציפורניים
  • ג'ל הארכה ועיבוי לציפורן הטבעית
  • מסירי ג'ל

כחברת שיווק המתמחה בהליכי יבוא והפצה של מותגי הטיפוח והיופי המובילים ביותר בעולם, חברת Reisz Professional מאפשרת לכלל לקוחותיה ליהנות ממחירי סיטונאי קוסמטיקה על כל מוצריה של חברת ezflow, לרבות, מוצרים מסדרת Gel It.

חברת Reisz Professional עושה הכול על מנת לפתח ולשכלל את תעשיית היופי המקצועית בישראל ולצורך כך היא מעמידה לרשות העוסקים בתחום מקצועות היופי והטיפוח מרכז שירות ארצי המשלב בתוכו מערך הפצת מוצרים לכל חלקי הארץ ומערך הדרכות מקצועי בתחום בניית הציפורניים מטעם חברת ezflow העולמית. מרכז השירות הארצי של חברת Reisz Professional ממוקם בעיר מודיעין ומתקיימים בו הליכי בקרת איכות לצד הליכי מיון ושילוח לכל חלקי הארץ. במרכז זה, פועל גם צוות אנשי פיתוח הדואג לייבא לישראל את מותגי הטיפוח והיופי החדשים והעדכניים ביותר בתעשיית היופי המקצועית הבינלאומית.

אחד ממוצרי Gel It המשווקים על ידי חברת Reisz Professional הינה ערכת לק ג'ל מקצועית המיועדת לכל אחד ואחת מביניכם העוסק בבניית ציפורניים. ערכה זו היא אחד מהמוצרים הנמכרים ביותר בישראל בתחום תעשיית הטיפוח לציפורניים והיא משווקת על ידי חברת Reisz Professional במחירי סיטונאות למרכזי שיווק, בתי ספר למקצועות היופי והטיפוח, משווקים עצמאיים, מתחמי קוסמטיקה מובילים ועוד.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן