רייס

Reisz Professional – יבוא ושיווק מוצרי Kupa

Reisz Professional המתמחה בהליכי יבוא, שיווק והפצה של מוצרי ואביזרי קוסמטיקה לתעשיית היופי המקצועית, עוסקת גם בהליכי יבוא ושיווק מוצרי Kupa לישראל. חברת Kupa האמריקאית הינה אחת מהיצרניות הגדולות ביותר בעולם של מכונות שיוף לציפורניים ומכשיריה נחשבים לחזקים, לאמינים ולעמידים ביותר בתעשיית היופי הבינלאומית בתחום טכנאות הציפורניים.

בחברת Reisz Professional תוכלו למצוא את כל מכשירי השיוף המתקדמים המיוצרים על ידי חברת  Kupa האמריקאית. מכשירים אלו מיובאים לארץ על ידי חברת Reisz Professional ומשווקים למרכזי שיווק ארציים ובתי ספר מקצועיים בתחום הציפורניים. כמו כן, מוצרי Kupa בישראל משווקים על ידי חברת Reisz Professional למשווקים עצמאיים, מרכזי טיפוח ויופי מובילים וקוסמטיקאיות פרטיות במחירים האטרקטיביים ביותר.

כחברת יבוא מוצרי Kupa לישראל, חברת Reisz Professional מאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של מכונות ומכשירי שיוף לציפורניים, לרבות, משייף ציפורניים חשמלי מקצועי מבית Kupa, מכונת שיוף ציפורניים מקצועית מבית Kupa ועוד.

בדומה לכל מוצר אחר המיובא ומשווק על ידי חברת Reisz Professional לתעשיית היופי המקצועית הפועלת בישראל, גם מכשיריה של חברת Kupa עוברים תהליך קפדני של בקרת איכות וזאת על מנת להבטיח לכם את המכשירים האמינים והאיכותיים ביותר.

כאחת מחברות היבוא, שיווק והפצה המובילות ביותר בישראל לתעשיית היופי המקצועית, חברת Reisz Professional, עושה הכול על מנת לספק לקהל לקוחותיה את המכשירים החדישים והמתקדמים ביותר מסוגם בתחום טכנאות הציפורניים תוצרת חברת Kupa האמריקאית.

מערך השירות של חברת Reisz Professional כולל בתוכו: מערך בקרת איכות קפדני, מערך הפצה לכל חלקי הארץ, מערך הדרכה לתפעול נכון של מכשירי Kupa ומערך חלפים ותיקונים במידת הצורך. כמו כן, נציגי החברה מקפידים לבקר בתערוכות הקוסמטיקה המובילות ביותר ברחבי העולם וזאת על מנת להיחשף לפיתוחים ולחידושים העדכניים ביותר במוצרי ואביזרי הקוסמטיקה השונים אותם ניתן להתאים לצרכי תעשיית היופי המקצועית בישראל.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן