רייס

א.רייס – מוצרי ים המלח PRESTIGE

PRESTIGE, המותג המוביל של מוצרי ים המלח, נחשב לאחד ממותגי הטיפוח המובילים ביותר בעולם ובישראל. אצלנו ב-א.רייס, החטיבה הקמעונאית של קבוצת רייס, תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי PRESTIGE המיועדים גם לצרכי שיווק קמעונאי בישראל וגם לצרכי מיתוג פרטי (PRIVATE LABEL) לצרכי שיווק והפצת המותג ברחבי העולם על ידי משווקים עצמאיים.

תעשיית הקוסמטיקה בארץ ובעולם משלבת בתוכה מגוון רחב של מוצרים המבוססים על הרכב המינרלים הייחודי של ים המלח. מוצרי PRESTIGE ים המלח כוללים כיום מגוון רחב של מוצרי אנטי אייג'ינג לצד מוצרי טיפוח והזנה המסייעים לשמירה על בריאות עור הפנים, הגוף והידיים.

מוצרי פרסטיג'  ים המלח מהווים כיום את החלופה הקוסמטית היעילה במסכת פנים מיוצרת בטכנולוגיה חדשנית המעודדת ייצור קלוגן ואלסטין בעור הפנים וכפועל יוצא מכך היא מסייעת להצערת עור הפנים וחידוש תאים. מסכה זו מאושרת על ידי משרד הבריאות הישראלי והיא מיועדת גם לצרכי שיווק מקומי וגם לצרכי ייצוא לשוק הבינלאומי.

אנחנו בחברת א.רייס, מחזיקים בהתמחות מיוחדת בכל הנוגע להפצת מוצרי ים המלח בארץ ובעולם. לאורך השנים ליווינו את בהצלחה את תהליכי המיתוג של רשת חנויות AHAVA  המתמחה בשיווק מוצרי ים המלח בארץ ובעולם.

את מוצרי ים המלח השונים אנו רוכשים על ידי חברות ייצור מקומיות המשווקות את מוצריהן בשוק המקומי והשוק הבינלאומי. מערך ההפצה והשירות הכולל המוצע על ידינו לחברות אלו כולל בין היתר: ליווי הליכי מיתוג לשיווק PRIVATE LABEL על בסיס מוצרי ים המלח, מנגנון הפצה מתקדם וייחודי מסוג, הליכי בקרת איכות ושירותים נוספים הקשורים לפיתוח מוצרים המותאמים לצרכי הלקוחות בשוק המקומי והבינלאומי כאחד.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן