רייס

Reisz Professional – יבוא ושיווק מוצרי Seche

Reisz Professional המתמחה בהליכי יבוא, שיווק והפצה של מוצרי ואביזרי קוסמטיקה לתעשיית היופי המקצועית בישראל מאז שנת 1940, הינה היבואנית הבלעדית של מוצרי חברת Seche הכוללים בתוכם בין היתר את מייבש הלק המקצועי והנמכר ביותר בעולם.

חברת Seche נוסדה בשנת 1991 וביססה את מוצריה השונים בתחום הטיפוח והטיפול לציפורניים על טכנולוגיה פורצת דרך המסייעת לחברה לפתח את מוצרי הציפורניים הטובים והחדשניים ביותר בעולם. מייבש הלק SECHE VITE המעוגן בפטנט, נחשב למייבש הלק המוביל ביותר בעולם הודות לתוצאותיו המרשימות הכוללות בין היתר: ייבוש מהיר, עמידות ושמירה לאורך זמן על ברק לק הציפורניים.

Reisz Professional הינה חברת יבוא מוצרי Seche לישראל, כאשר מוצרי החברה מיועדים לתעשיית היופי המקצועית הפועלת בארץ. בין יתר מוצרי Seche המשווקים בישראל על ידי החברה תוכלו למצוא את מייבש הלק המקצועי של המותג המוביל Seche, סדרת מוצרי טיפול בציפורניים Seche, וכמובן, סדרת לקים צבעוניים מבית Seche.

כל מוצריה של חברת Seche המשווקים לתעשיית היופי המקצועית בישראל על ידי חברת Reisz Professional עוברים הליך בקרת איכות כפול, פעם אחת עם כניסת המוצרים למחסני החברה בעיר מודיעין ופעם שנייה בעת שילוחם למרכזי השיווק ובתי הספר המקצועיים בתחום היופי והטיפוח ברחבי הארץ.

SECHE VITE, מייבש הלק הפופולארי של חברת Seche פרץ לתודעה בשנת 1991 ומאז ועד היום הוא מחזיק בתואר: מייבש הלק הנמכר ביותר בעולם. מוצר ייחודי זה זכה בעשרות פרסים לאורך השנים ובמשך 18 שנה ברציפות הוא הוכתר על ידי מגזין האופנה המוביל INSYLE כמוצר הטוב ביותר בתחום הטיפוח. ייחודיותו של המוצר בא לידי ביטוי בכך שהוא שומר על הגוון הטבעי של הציפורן ולמעשה מונע את הצהבתה לאורך זמן. שכבת המגן של המוצר (המעוגנת בפטנט) הינה בעלת מרקם מבריק המקנה מראה של לאחר טיפול מניקור.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן