רייס

Reisz Professional – יבוא ושיווק מוצרי Trudip

Reisz Professional העוסקת בהליכי יבוא, שיווק והפצה של מוצרי ואביזרי קוסמטיקה לתעשיית היופי המקצועית, הינה יבואנית של מוצרי חברת ezflow העולמית הכוללים בין היתר את סדרת מוצרי Trudip. סדרת מוצרים זו מיועדת לאנשי ונשות מקצוע בתחום תעשיית טיפוח הציפורניים והיא משלבת בתוכה מגוון רחב של מוצרים המיועדים לצרכי עיצוב ובניית ציפורניים.

Reisz Professional המתמחה בהליכי יבוא, שיווק והפצה של מוצרי Trudip לתעשיית היופי המקצועית הפועלת בישראל, מעמידה לרשות לקוחותיה מרכז שירות ארצי המשלב בתוכו: מערך הפצה כלל ארצי, מערך בקרת איכות לכלל מוצרי Trudip, מערך הדרכות מקצועי הפועל מטעם חברת ezflow העולמית ומערך הזמנות ממוחשב המאפשר לעובדי החברה לעקוב אחר כל הזמנת לקוח בזמן אמת.

כאחת מחברות היבוא המובילות והגדולות ביותר בישראל, חברת Reisz Professional מאפשרת לקהל לקוחותיה ליהנות מכל מוצרי האיכות של חברת ezflow העולמית, לרבות, מוצרי סדרת Trudip הכוללים בין היתר:

  • מגשי טבילה true dip
  • אקטיבטור true dip- כולל בקבוקי מילוי
  • סילר Trudip
  • בסיס Trudip- כולל בקבוקי מילוי
  • משמרי מברשות Trudip

מוצרי Trudip המיובאים ומשווקים על ידי חברת Reisz Professional בישראל, מוצעים לקהל המקומי במחירי סיטונאי קוסמטיקה המבטיחים לכם את המחיר המשתלם ביותר בישראל על מגוון המוצרים מסדרת Trudip.

חברת Reisz Professional הפועלת בענף תעשיית היופי והטיפוח מאז שנת 1940, עושה הכול על מנת להביא לקהל לקוחותיה את כל החידושים והפיתוחים העדכניים ביותר בכל תחומי הטיפוח והיופי, לרבות, תחום עיצוב ובניית הציפורניים.

נציגי החברה מבקרים באופן תדיר וקבוע בתערוכות הטיפוח והיופי הגדולות ביותר בעולם ונחשפים למגוון רחב של פיתוחים וחידושים אותם הם דואגים לייבא לישראל. כמו כן, נציגי החברה מקיימים קשרי עבודה הדוקים אל מול היצרניות המובילות ביותר בתעשיית היופי המקצועית העולמית וכל זאת על מנת להבטיח לכם את המוצרים האיכותיים ביותר בענף במחירים הטובים ביותר!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן