רייס

Reisz Professional – יבוא ושיווק מוצרי פדיקור ומניקור לישראל

חברת Reisz Professional הינה המשווקת הבלעדית של מוצרי מבית REISZ PROFESSIONAL, הנחשבת לאחת מהחברות המובילות בתחום מוצרי המניקור- פדיקור ואביזרים נלווים לתעשיית היופי. מוצריה של חברת מיובאים, משווקים ומופצים על ידי חברת Reisz Professional לתעשיית היופי המקצועית בישראל והם כוללים בין היתר:

  • מוצרים לפדיקור TWEEZI כגון:ערכת פדיקור מקצועית ועוד
  • ציוד למניקור TWEEZI כגון: כלים למניקור, סט מניקור מקצועי, צבתית למניקור TWEEZI ועוד
  • מספריים לגבות TWEEZI
  • קוצץ ציפורניים TWEEZI
  • מספריים לציפורניים TWEEZI
  • פצירה לציפורניים TWEEZI

ועוד מגוון רחב של מוצרים המיוצרים ממתכת איכותית הנושאים את חותמת המותג TWEEZI הנחשבת לחותמת של איכות.

כחברת שיווק מוצרי TWEEZI בישראל, חברת Reisz Professional, מעמידה לרשותכם מערך שירות כלל-ארצי המתמחה בהליכי הפצה ואספקה של מוצרי TWEEZI לתעשיית היופי המקצועית. מוצריה של חברת TWEEZI משווקים בישראל על ידי מערך ההפצה המשוכלל והמתקדם מסוגו של חברת TWEEZI, כאשר כל אחד מהמוצרים עובר תהליך קפדני של בקרת איכות כפולה: המוצר נבדק פעמיים: פעם אחת עם הגיעו לארץ וכניסתו למחסנים הלוגיסטיים של חברת Reisz Professional הממוקמים בעיר מודיעין ופעם שנייה לקראת שילוחו והפצתו למרכזי השיווק ובתי הספר המקצועיים.

בנוסף, חברת Reisz Professional, מפעילה עבור תעשיית היופי המקצועית בישראל, מערך שירות אישי המיועד לצרכי התאמת מוצרי TWEEZI לשוק המקומי. מערך זה מקפיד לעדכן ולחדש את ליין מוצרי TWEEZI מעת לעת וכל זאת על מנת להמשיך לפתח ולשכלל את תעשיית היופי המקצועית בישראל.

חברת Reisz Professional הפועלת מטעם קבוצת רייס מאז שנת 1940, מאפשרת לכלל לקוחותיה ליהנות ממחירי סיטונאי קוסמטיקה על כל  מוצרי TWEEZI השונים. המחיר האטרקטיבי לצד היקף השירותים המקצועיים המוצעים לתעשיית היופי המקצועית בישראל על ידי חברת Reisz Professional הפכו אותה לאחת מחברות היבוא, השיווק וההפצה הגדולות והמוערכות ביותר בישראל.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן