רייס

א.רייס – ייבוא ושיווק מוצרי Tweezi

אנחנו ב-א.רייס, החטיבה הקמעונאית של קבוצת רייס, עוסקים ומתמחים בהליכי יבוא, שיווק והפצה של מוצרי חברת Tweezi הגרמנית. מוצרי החברה כוללים בתוכם מגוון רחב של אביזרי מניקור איכותיים המיוצרים ממתכת, כאשר כל אחד ממוצרי החברה מלווה בחותמת המותג: TWEEZI SOLINGEN הנחשבת לחותמת של איכות בתחום.

אצלנו ב-א.רייס, תוכלו למצוא את כל מוצריה האיכותיים של חברת Tweezi הגרמנית. מוצרי החברה כוללים מגוון רחב של כלים למניקור המשווקים כיחידות בודדות או כערכות מניקור מקצועיות. בין יתר מותגיה המובילים של חברת Tweezi המיובאים ומשווקים על ידינו תוכלו למצוא:

  • משייף ציפורניים Tweezi
  • פצירה לציפורניים Tweezi
  • מבריק ציפורניים Tweezi
  • צבתות Tweezi קפיציות
  • מספריים Tweezi

ועוד מגוון רחב של כלים למניקור בהם מוטבעת חותמת TWEEZI SOLINGEN, הנחשב למותג המוביל ביותר בתחום מוצרי המניקור. כמו כן, אנו עוסקים ביבוא, שיווק והפצה של פינצטה Tweezi בצבעי שחור או זהב, לרבות, פינצטה אל חלד חורים-השחזת לייזר.

כאחת מהחברות המובילות ביותר בישראל בכל הנוגע ליבוא מוצרים ומותגים לתעשיית היופי והטיפוח, אנחנו ב-א.רייס, מקפידים לעדכן ולחדש את המלאי העומד לרשותנו מדי חודש, וכל זאת על מנת לחשוף בפני קהל לקוחותינו את מיטב החידושים בתחום. הפצת מוצרי Tweezi מיושמת על ידינו באמצעות מערך הפצה מתקדם ומוביל מסוגו המשווק מגוון רחב של מוצרי טיפוח ויופי לרשתות הפארם המובילות, רשתות השיווק הפרטיות וחנויות הקוסמטיקה הנבחרות בכל רחבי הארץ.

בנוסף, אנו מאפשרים למשווקים הסיטונאיים ליהנות מהליכי מיתוג מוצרי Tweezi למטרות יצירת מותג פרטי (PRIVATE LABEL) המבוסס על מותגי האיכות של חברת Tweezi הגרמנית.

ערכת מניקור Tweezi היא למעשה סט מניקור מקצועי הכולל בתוכו מספר פריטי ציוד למניקור המיוצרים על ידי חברת Tweezi הגרמנית. סט זה משלב בתוכו מוצרי איכות למניקור המיוצרים ממתכת אל חלד. את ערכת מניקור Tweezi ניתן להתאים לצרכי השיווק, כאשר בניית הערכה מיושמת כחלק מהשירות המוצע על ידינו לקמעונאים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן