רייס

Reisz Professional – יבוא ושיווק מוצרי Vari-Eze

Reisz Professional המתמחה בהליכי יבוא, שיווק והפצה של מוצרי ואביזרי קוסמטיקה לתעשיית היופי המקצועית בישראל, עוסקת גם בהליכי יבוא ושיווק מוצרי Vari-Eze לישראל. מוצריה הטיפוליים של חברת Vari-Eze נחשבים לפורצי דרך בתחומם ומספקים מענה טיפולי אופטימאלי למגוון רחב של בעיות בכף הרגל וזאת לצד מוצרי טיפוח איכותיים לציפורניים.

חברת Reisz Professional העוסקת בהליכי יבוא, שיווק והפצה של מוצרי Vari-Eze, מאפשרת לכלל לקוחותיה מתעשיית היופי המקצועית ליהנות ממחירי סיטונאי קוסמטיקה בכל הנוגע לרכישת מוצריה הטיפוליים ומוצרי הטיפוח של חברת Vari-Eze.

בין יתר מוצריה הטיפוליים של חברת Vari-Eze המופצים בישראל על ידי חברת  Reisz Professional תוכלו למצוא:

  • קרם להסרת עור קשה בכף הרגל Vari-Eze
  • קרם טיפולי לעור יבש בכף הרגל Vari-Eze
  • קרם אקזמה בכף הרגל Vari-Eze
  • דאודורנט לרגליים Vari-Eze
  • שמן עץ התה Vari-Eze לטיפול בפטרת ציפורניים

חברת Vari-Eze מבססת את מוצריה השונים המיועדים למטרות טיפול בכפות הרגליים, כפות הידיים וציפורני כף הרגל והיד, על רכיבים טבעיים בלבד, כאשר כל אחד ממוצרי החברה מכיל בתוכו 100% חומרים אורגאניים. מוצרים אלו עומדים בדרישות התקן של משרד הבריאות הישראלי והם נחשבים לחומרי הטיפוח והטיפול היעילים והאיכותיים ביותר למטרות טיפול בבעיות שונות בכפות הרגליים כגון: פטרת ציפורניים, אקזמה, עור קשה ועור יבש. כמו כן, מוצרי החברה כוללים סדרת מוצרי טיפוח לשמירה על ציפורני ידיים ורגליים בריאות ולאורך זמן.

בחברת Reisz Professional מקפידים לקיים הליך בקרת איכות לכל אחד ממוצריה של חברת Vari-Eze טרם שיווקו לשוק המקומי וזאת על מנת להבטיח למשתמשי הקצה במוצרי Vari-Eze את המוצרים האיכותיים והיעילים ביותר. כמו כן, חברת Reisz Professional מקפידה לעדכן ולחדש את סדרת מוצרי הטיפוח והטיפול של חברת Vari-Eze בישראל, וזאת על מנת לאפשר לשוק המקומי ליהנות מכל המוצרים החדישים ביותר תוצרת החברה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן