רייס

א.רייס – יבוא ושיווק מוצרי Yardley

אנחנו ב-א.רייס, החטיבה הקמעונית של קבוצת רייס, עוסקים ומתמחים בהליכי יבוא, שיווק והפצה של מוצרי חברת Yardley הבריטית הנחשבת לאחת מחברות התמרוקים הוותיקות והנחשבות ביותר בעולם. תמרוקי Yardly מבוססים על פורמולות ריח ייחודיות המשלבות בתוכן תמציות טבעיות, כאשר מוצרי החברה משמשים את בית המלוכה הבריטי כבר יותר מ-240 שנה!

כאחת מהחברות הוותיקות ביותר בענף הטיפול והיופי בישראל, אנחנו ב-א.רייס, מתמחים בהליכי יבוא, שיווק והפצה של מוצרי Yardley בישראל מאז שנת 1940. לאורך השנים, דאגנו לייבא לשוק המקומי את תמרוקי האיכות של חברת Yardley הכוללים בין היתר בשמים, סבונים וקרמים תוצרת Yardley עם ניחוח מלכותי. מוצרי Yardley בישראל משווקים על ידינו ברשתות הפארם המובילות, רשתות השיווק הפרטיות, חנויות קוסמטיקה נבחרות ועוד.

אצלנו ב-א.רייס, תוכלו למצוא היצע מרשים ואיכותי של תמרוקי Yardley המיועדים ומאושרים לשיווק בשוק המקומי. בין יתר מוצרי יארדלי המיובאים, משווקים ומופצים על ידינו תוכלו למצוא:

  • בשמים Yardley הכוללים קולקציית בשמים לאישה וקולקציית בשמים לגבר. בשמים אלו מבוססים על תמציות ריח המופקות מחומרים טבעיים בלבד.
  • סבונים תוצרת Yardley- סבוני איכות מוצקים המתאפיינים בקצף קרמי עם ארומה מעודנת. סבוני יארדלי מכילים בתוכם שמנים טבעיים המופקים מרכיבים צמחיים בלבד.
  • קרם Yardley- סדרת קרמים המשלבת בתוכה קרם גוף לצד קרם ידיים. קרמים תוצרת Yardley משלבים בתוכם נוגדי חמצון לצד ויטמין E הידועים כמעכבי סימני הזדקנות. הקרמים תוצרת Yardley מתאפיינים בניחוח עדין ומרענן והם תורמים להגברת האלסטיות של עור הידיים או הגוף. קרמים לידיים תוצרת Yardley ידועים גם כאחד מהקרמים האופטימאליים ביותר לטיפוח הציפורניים.

תמרוקי האיכות של חברת Yardley נחשבים בכל העולם למותג מוביל בתחומו והם משלבים בתוכם מגוון רחב של ניחוחות יוקרתיים המבוססים על פורמולות ריח ייחודיות שגם היום -240 שנה לאחר רקיחתם נחשבים לריח המוביל ביותר בבית המלוכה הבריטי.

אנשי הפיתוח הפועלים בחברתנו, דואגים להביא לשוק המקומי את כל המוצרים החדישים והעדכניים ביותר של מותג התמרוקים המוביל Yardley.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן